Komputerowe gry karciane

Gry karciane od zawsze były świetnym sposobem na umilenie wolnego czasu. Dawniej popularne były klasyczne gry karciane, w które grano podczas spotkań ze znajomymi umilając sobie wolny czas. Obecnie wyparły je komputerowe gry karciane, które cieszą się również dużym zainteresowaniem. Poznaj najlepsze propozycje gier karcianych na komputer!

Pasjans Pająk

Pasjans pająk to jedna z najbardziej popularnych gier jeżeli chodzi o komputerowe gry karciane. Celem gry jest ułożenie ośmiu rzędów kart w danym kolorze od Króla do Asa. Grę możemy dopasować do swoich umiejętności, wybierając spośród różnych poziomów trudności. Do poprawnego ułożenia kolumny kart, nie wystarczą przypadkowe kliknięcia. Pasjans Pająk wymaga od gracza strategicznego myślenia i odrobiny skupienia. Na stronie www.grykarcianeonline.pl znajduje sie ciekawa kolekcja, darmowych gier związanych z kartami. Warto tam zajrzeć!

123 Free Solitaire

Ta gra to świetna propozycja dla osób pasjonujących się grami karcianymi. Do wyboru mamy dwanaście odmian pasjansów, które rozwiązać można aż na dziewięć trylionów sposobów. Tym sposobem mamy pewność, że nigdy nie trafimy na tego samego pasjansa do ułożenia. Dużą zaletą gry jest przyjazny interfejs użytkownika o nowoczesnej stylistyce, który pozwala na zmianę nakrycia stołu oraz schematu kolorów.

Hearthstone

Jest to dynamiczna gra karciana, której akcja toczy się w świecie Azeroth. Motywem przewodnim gry jest prowadzenie pojedynków sieciowych z innymi graczami. Gra polega na utworzeniu swojej talii na arenie i stoczeniu bitwy, dokonując ataków na bohaterach za pomocą zaklęć, pozyskiwaniu sojuszników i wykorzystywaniu specjalnych zdolności. Gra Hearthstone jest bardzo rozbudowana i dostarcza dużą dawkę rozrywki i zabawy.

The Elder Scrolls: Legends

Celem gry jest zdobywanie kart, talii i paczek. Mamy możliwość ulepszania kart i dopasowywania do stylu rozgrywki. Grę możemy przeprowadzić z przeciwnikiem sterowanym przez komputer lub dowolnym graczem z dowolnego miejsca na świecie. Grafika gry została utrzymana w klimatach fantasy. Może być obsługiwana myszką, ale również za pomocą ekranu dotykowego.

komputerowe karty do gry